Skropstu pieaudzēšana

Skropstu pieaudzēšanas izcelsme ir 20. gadsimta sākums. 1927. gadā Max Factors izgudroja mākslīgās skropstas, tādejādi izdarot nenoliedzamu ieguldījumu modes un kosmētikas attīstības jomā.

21. gadsimtā, Japāņu zinātnieki izstrādāja tādas skropstas, kuras pēc struktūras neatšķīrās no dabīgajām skropstām. Tās ir izgatavotas no sintētiska materiāla. Šādam skropstām ir dažādi garumi, biezumu, izliekumi un krāsas. Skropstu pamats ir biezāks, gali smailāki.

Piedāvātā tehnoloģija

Klasika – japāņu, samērā vienkārša, jo skropstas tiek pieaudzētas viens pret viens. Ar procedūras palīdzību iespējams ne tikai izcelt, palielināt acis, bet viegli izmainīt to formu, piedot tām kuplumu un vēlamo apjomu, radot izteiksmīgu acu skatienu.

Piedāvājumā dažādi skropstu garumi, izliekumi un biezumi. Pēc formas līdzīgas dabīgajām skropstām.

Svarīgi atcerēties, ka pārmērīgs skropstu garums un biezums var radīt pārāk lielu slodzi dabīgajām skropstām, kā rezultātā, tās ir viegli traumējamas un var pāragri izkrist.

  • Apmēram uz vienas acs tiek pieaudzētas 60 – 100 skropstas, atkarībā no esošajām.
  • Formas:
    J (dabīgs),
    B (nedaudz atliekts),
    C (atliekts),
    D (īpaši atliekts)
  • Ejošais izmērs: 8mm līdz 12 mm, C atliekums
  • Biezumi:
    0,15 mm (plānas),
    0,20 mm (vidējas),
    0,25 mm (biezas)
  • Garumi:
    no 6 līdz 14,
    iespējams 8 līdz 9mm iekšējos kaktiņos,
    10 līdz 14mm ārējos kaktiņos.

Skropstu pieaudzēšanai tiek izmantoti tikai kvalitatīvi materiāli, gan skropstas, gan, kas ir īpaši svarīgi, arī līme. Procedūru veic sertificēts meistars, alerģijas risks tiek novērsts līdz minimumam. Skropstas būs pareizi pieliktas. Ja, materiāli un meistara darbs ir augstas kvalitātes, tad alerģisku reakciju risks ir novērsts līdz minimumam, un ar skropstām sadzīvē neradīsies nekādas neērtības.

Procedūras ilgumi: 2 līdz 3 stundas, bet tās droši var izmantot snaudai! 
Esi laipni gaidīta!